Informacje o produkcie
250 mg + 250 mg + 65 mg, tabletki powlekane Acidum acetylsalicylicum + Paracetamolum + Coffeinum
Doraźne leczenie bólu głowy i napadów migreny z aurą lub bez aury.
Lek zawiera paracetamol.
OTC - Lek wydawany bez recepty.
Składniki
jedna tabletka powlekana zawiera: 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 250 mg paracetamolu, 65 mg kofeiny
Dawkowanie
Stosować doustnie.
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Brak specjalnych wymagań dotyczących usuwania leku.
Dawkowanie
Dorośli (powyżej 18 lat):
Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Nie należy stosować leku Excedrin MigraStop dłużej niż 4 dni w bólu głowy lub 3 dni w migrenie bez konsultacji z lekarzem.
Nie należy stosować dawki większej niż 6 tabletek na dobę w obu wskazaniach.
Przechowywanie
Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.
Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C.
Przeciwwskazania
Przeciwwskazania, specjalne ostrzeżenia:
Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki.
Pozwolenie/rodzaj towaru
Lek na receptę: Nie
Producent
Podmiot odpowiedzialny:
GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 189
60-322 Poznań