Informacje o produkcieWskazania:
Leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle gardła, bóle kostne i mięśniowe, katar.
Działanie:
- obniża gorączkę
- działa przeciwbólowo
- udrożnia przewody nosowe
- działa wykrztuśnie
- zawiera witaminę C
DawkowanieDawkowanie:
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat
Doustnie, 2 tabletki, podawać do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej, niż co 4 godziny ani nie stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby.
Nie stosować dawki większej niż zalecana. Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować regularnie dłużej niż 3 dni. W przypadku przedawkowania natychmiast skontaktować się z lekarzem nawet, jeżeli nie wystąpiły żadne działania niepożądane, ponieważ może dojść do uszkodzenia wątroby. Szczegółowe informacje w ulotce umieszczonej wewnątrz opakowania.
Nie stosować po upływie terminu ważności.
PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
PrzeciwwskazaniaLek zawiera paracetamol
Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol ani innych leków zmniejszających przekrwienie błony śluzowej nosa.
Coldrex MaxGrip C może powodować zawroty głowy. W razie wystąpienia takich objawów nie należy prowadzić pojazdów.
Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Pozwolenie/rodzaj towaruLek na receptę: Fałsz
Tekst ulotki z informacjami o produkcie: Data zatwierdzenia ulotki: 07.2011
ProducentGlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o.o.
al. Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa